Przewróć swój świat do góry nogami podczas praktyki anty-grawitacyjnej jogi. Zawieś się z nami na grawitacyjnym hamaku przez godzinę a na pewno poczujesz różnicę w lekkości swego ciała.

Czym jest joga na hamakach?

Joga na hamakach to nie tylko zabawa ale również praca nad świadomym poruszaniem ciała.W zależności od stopnia zaawansowania praktyki ,możemy skupić się na otwieraniu ,wzmacnianiu lub rozciąganiu.Joga na hamakach jest fantastyczną formą ruchu,bez obciążania stawów i kręgosłupa,wolną od wszelkich napięć ciała i naciągnięć.

Dla kogo joga na hamakach?

Joga na hamakach jest przeznaczona dla każdego niezależnie od wieku,płci czy stopnia rozciągnięcia.Wspaniale odnajdą się w praktyce osoby,które mają poważne blokady w biodrach i kręgosłupie,osoby o słabej wytrzymałości mięśniowej oraz praktykanci ,którzy chcieliby popracować nad poprawnym kształtem asan oraz ich stabilizacją.

Co sprawia, że air yoga jest niezwykłą praktyką?

Przede wszystkim dobra zabawa, która jest nierozłącznie powiązana z korzyściami zdrowotnymi , płynącymi z asan odwróconych ,równoważnych i siłowych. Zestaw asan w hamaku pozwoli twemu kręgosłupowi na wzmocnienie i ustabilizowanie się szczególnie w odcinku pleców dolnych. Hamak pozwala na stabilne ułożenie się ciała w danej pozycji bez nadwyrężania mięśni. Podczas relaksacji w hamaku możesz poczuć się jakbyś na chwilę zatrzymał czas i zawiesił się pomiędzy niebem a ziemią. Istotną zaletą tej praktyki jest możliwość masowania mięśni w trakcie wykonywania asan, ucisk hamaku działa jak ucisk stosowany podczas akupresury. Praktyka air yoga jest przeznaczona dla każdego,niezależnie od stopnia elastyczności,wieku czy płci.  A więc nic innego jak tylko spróbować!