WYJAZD Z JOGĄ 9-13 CZERWCA

ZMĘCZONY? POTRZEBUJESZ DOŁADOWANIA?

Zapraszamy na wspólny czerwcowy wyjazd do riwiery Kaszubskiej. Gwarantowana dobra zabawa i duża dawka śmiechu w otoczeniu przyrody oraz wspaniałych ludzi.

Dzięki wieczornej i porannej praktyce jogi uelastycznisz ciało i pobudzisz je do intensywniejszego oczyszczania. tajski masażPodczas wyjazdu odbędzie się seria warsztatów tematycznych ,mających na celu odkrycie przed Tobą nowych możliwości ciała.Ćwiczenia oddechowe spowodują przypływ sił witalnych. Warsztat masażu tajskiego zrelaksuje Cię i przyniesie falę błogości. Wieczorna medytacja przeniesie Cię w przestrzeń spokoju,oddechu i wewnętrznej pełni .
Wykłady na temat jogi , automasażu i diety pozwolą na wnikliwą analizę własnych przyzwyczajeń i nawyków,które nie zawsze wpływają na nas pozytywnie.Razem rozpoczniemy proces zmian!

Szukasz sposobu, by odpocząć, zredukować stres, uelastycznić ciało oraz zharmonizować umysł? Zapraszamy na wyjazd z moyayogą!

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do miejsca przygotowanego z myślą o wypoczynku i niezapomnianej zabawie w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski – na Kaszubach.W domu Różanym mieści się siedem pokoi 2-osobowych i 1 trzyosobowy o wysokim standardzie, w tym 6 pokoi z możliwością dostawki i 4 pokoje z wygodnymi aneksami kuchennymi, oraz jedno mieszkanie czteroosobowe.Aneksy kuchenne są kompleksowo wyposażone w kuchenkę do gotowania, piekarnik, zlewozmywak, lodówkę, czajnik, sztućce i naczynia kuchenne.W każdym pokojdom_rozany_2u znajduje się nowocześnie urządzona łazienka z prysznicem, telewizor oraz dostęp do internetu.

Co Wam oferujemy:

-4 dni zakwaterowania w pensjonacie nad jeziorem

-3 surowe zbilansowane posiłki dziennie

-warsztat posturalny

-warsztaty tematyczne

-terapia oddechem

-warsztat masażu tajskiego każdego dnia

Koszt i rezerwacja: za 4 dni 900zł za pokój dwuosobowy
Prosimy o zgłoszenia na email [email protected] lub telefonicznie pod numer 694866678. Prosimy o wpłatę zaliczki na numer konta 42124035101111001072152501 w wysokości 300zł z tytułem warsztat jogowy 2017. Liczba miejsc ograniczona.